Jesteś tutaj: Oferta Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze - obsługa prawna firm

Kancelaria Adwokacka adwokata Marcina Dłubały świadczy jednorazową i długofalową współpracę z firmami i przedsiębiorcami, udzielając pomocy prawnej i wsparcia w sprawach wymagających znajomości prawa gospodarczego.

W zakres świadczonych usług wchodzą w szczególności:

 • obsługa prawna przedsiębiorców,
 • sporządzanie i opiniowanie umów gospodarczych,
 • udział w negocjacjach z kontrahentami,
 • windykacja należności związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą,
 • sporządzanie stosownych wniosków w przedmiocie ogłoszenia upadłości i reprezentacja przed sądem

Jeśli Państwa firma potrzebuje reprezentanta prawnego, pomocy w przygotowaniu dokumentów dotyczących nowych inwestycji lub porady prawnej związanej z prowadzonym biznesem, zapraszam do kontaktu z adwokatem od spraw gospodarczych w Lesznie.

Obsługa prawna przedsiębiorców – Leszno

Prawnik prawa gospodarczego w Lesznie zapewnia szeroki zakres usług skierowanych do przedsiębiorców. Obsługa prawna firm może obejmować wiele różnych działań, których celem jest zadbanie o ich interesy pod względem zgodności z przepisami.

Kancelaria obsługująca firmy w Lesznie może Państwu pomóc m.in. w poniższych zagadnieniach:

 • doradztwo prawne –  pomagam przedsiębiorcom w zrozumieniu przepisów prawa, analizuję ryzyka i proponuję rozwiązania zgodne z obowiązującymi regulacjami;
 • tworzenie dokumentów – przygotowuję umowy, regulaminy, statuty i inne dokumenty związane z działalnością firmy;
 • reprezentacja przed sądami i organami administracji: reprezentuję firmy w sporach sądowych, negocjacjach czy postępowaniach administracyjnych;
 • apelacje w sprawach gospodarczych – prawnik  w Lesznie pomoże w złożeniu apelacji, jeśli są ku temu przesłanki;
 • monitorowanie zmian prawnych – śledzę nowe przepisy i pomagam dostosowywać działalność firm do ich wymagań;
 • rozwiązywanie sporów – prawnik prawa gospodarczego w Lesznie zapewnia pomoc w rozstrzyganiu konfliktów, w prowadzeniu mediacji i negocjacji;
 • kontrola zgodności z przepisami – przeprowadzam kontrole i audyty prawne.

 Kancelaria – obsługa firm – Leszno

Adwokat prawa gospodarczego w Lesznie to specjalista, który zapewnia szeroki zakres pomocy firmom działającym w dowolnej branży. Jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem, mam pełną świadomość wyzwań, z jakimi muszą mierzyć się na co dzień polscy przedsiębiorcy.

Stale zmieniające się przepisy, konieczne do wdrożenia zmiany, trudności z kontrahentami czy pozwy klientów – takie kwestie z pewnością nie ułatwiają prowadzenia działalności z sukcesami. Wsparcie prawnika dla firm z Leszna może stanowić odciążenie dla każdej firmy, której zależy na tym, by działać zgodnie z prawem, a jednocześnie skutecznie chronić swoje interesy.

Działalność gospodarcza jest związana z ryzykiem. Niekiedy mogą być konieczne mediacje w sporach z kontrahentami bądź złożenie apelacji w sprawach gospodarczych. Prawnik w Lesznie może zająć się każdą z tych spraw. Jeśli prowadzą Państwo firmę, z pewnością doskonale zdajecie sobie sprawę, jak istotne może być profesjonalne wsparcie.

Kancelaria – obsługa firm – Leszno

Prawnik dla firm może pomóc Państwu doraźnie, na przykład w sprawie sądowej wchodzącej w zakres prawa gospodarczego w Lesznie. Mogą Państwo również nawiązać z kancelarią stałą współpracę. Pomogę w sporządzaniu pism, weryfikacji umów handlowych czy dostosowaniu działania firmy do aktualnych przepisów.

W każdym przypadku zapewniam profesjonalne i merytoryczne podejście, a także dostosowuje się do Państwa sytuacji. Zdaje sobie sprawę, że każdy podmiot gospodarczy jest inny i wymaga indywidualnego działania.

Zachęcam do skontaktowania się adwokatem do spraw gospodarczych w Lesznie. Chętnie dowiem się, jak mogę Państwu pomóc.

Kontakt
ul. Jana Matejki 9 64-100 Leszno woj. wielkopolskie
Copyright © Adwokat Marcin Dłubała
Kancelaria Adwokacka Marcin Dłubała