Jesteś tutaj: Oferta Prawo cywilne Odszkodowania

Kancelaria prawna – odszkodowania – Leszno

Jeżeli są Państwo poszkodowani w wypadku komunikacyjnym lub potrzebują pomocy w dochodzeniu odszkodowania za błędy medyczne w Lesznie, moja kancelaria pozostaje do Państwa dyspozycji.

Odszkodowania po wypadku bardzo często są wypłacane w zaniżonych kwotach. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że można ubiegać się o wyrównanie takiego świadczenia do wartości, która rzeczywiście należy się poszkodowanemu. Z pomocą kancelarii prawnej od odszkodowań taka procedura ma dużą szansę na powodzenie.

Odszkodowania komunikacyjne – Leszno

O prawidłową wysokość odszkodowania komunikacyjnego w Państwa imieniu może wystąpić  prawnik od odszkodowań. W Lesznie i Sosnowcu znajdują się kancelarie, w których zajmujemy się tego typu sprawami. Jeśli zatem wypłata z OC lub AC została Państwa zdaniem zaniżona, warto podjąć działanie. 

Zachęcamy również do kontaktu drogą elektroniczną. 

Zaniżanie odszkodowań komunikacyjnych to praktyka, w której ubezpieczyciele celowo zmniejszają wartość odszkodowania, które powinno zostać wypłacone poszkodowanemu. Zaniżenie wartości świadczenia powoduje, że staje się ono nieadekwatne do poniesionych strat.

Ubezpieczyciele stosują różne metody, aby zaniżyć wartość odszkodowania, takie jak:

  • zaniżanie wartości pierwotnej samochodu, która jest podstawą do wypłaty odszkodowania,
  • zaniżanie kosztów naprawy pojazdu w serwisie,
  • zaniżanie kosztów wynajmu samochodu zastępczego,
  • zaniżanie kosztów leczenia i rehabilitacji poszkodowanych.

Jeśli według Państwa istnieje podejrzenie, że ubezpieczyciel zaniżył wartość odszkodowania, zachęcam do skorzystania z pomocy kancelarii prawnej zajmującej się sprawami odszkodowań w Lesznie. Pomogę uzyskać wyrównanie odszkodowania, tak aby było adekwatne do poniesionych szkód.

Prawnik – odszkodowania – Leszno

Uzyskanie wyższego odszkodowania po wypadku w Lesznie jest możliwe i zdecydowanie warto skorzystać z takiej możliwości. Warto pamiętać, że świadczenie w adekwatnej wysokości po prostu się Państwu należy, jeśli składki na polisę były regularnie opłacane.

Jak pokazuje praktyka, otrzymywane przez zgłaszających się do mnie klientów odszkodowania komunikacyjne w Lesznie są bardzo często zaniżane. Wiele osób nie ma świadomości, że po otrzymaniu świadczenia mogą jednak zakwestionować jego wysokość.

Wsparcie prawnika od odszkodowań w Lesznie może okazać się więc niezwykle przydatne.

Odszkodowania medyczne – Leszno

Zajmuje się także dochodzeniem odszkodowań za błędy medyczne w Lesznie. Jeśli stali się Państwo ofiarą takiej sytuacji, zachęcam do dochodzenia swoich praw z pomocą mojej kancelarii.

Odszkodowanie za błędy lekarskie to kwota, którą poszkodowany może otrzymać w przypadku poniesienia szkody w wyniku procedury leczniczej. Za taki błąd rozumie się z kolei działanie lub zaniechanie personelu medycznego sprzeczne z obowiązującymi zasadami wiedzy i praktyki medycznej.

W Polsce kwestie odszkodowań za błędy medyczne reguluje ustawa o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta. Odszkodowanie może być przyznane tylko za zdarzenie medyczne, do którego doszło w szpitalu i tylko wtedy, gdy leczenie było finansowane ze środków publicznych. Wysokość odszkodowania za błędy medyczne może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych, dlatego zdecydowanie warto dochodzić swoich praw.

Jeśli nie wiedzą Państwo, jak ubiegać się o odszkodowanie medyczne w Lesznie lub podejrzewacie, że wypłata świadczenia została zaniżona, zapraszam do kontaktu. Pomogę Państwu w ubieganie się o odzyskanie należnych Wam środków.

Kontakt
ul. Jana Matejki 9 64-100 Leszno woj. wielkopolskie
Copyright © Adwokat Marcin Dłubała
Kancelaria Adwokacka Marcin Dłubała