Jesteś tutaj: Porady prawne

Porady prawne - Adwokat Leszno

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej, serdecznie zapraszam do kontaktu. Z uwagi na szereg obowiązków związanych z wykonywanym przeze mnie zawodem i koniecznością stawiennictwa przed sądami oraz organami administracji publicznej, uprzejmie proszę o uprzednie umówienie się na termin spotkania. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu telefonicznego bądź poprzez e-mail.

Ile kosztuje prawnik w Lesznie?

Koszty związane ze świadczonymi usługami, w postaci prowadzenia sprawy czy też udzielenia porady prawnej, ustalane są w sposób indywidualny z każdym klientem. Wysokość wynagrodzenia zależy od szeregu czynników takich jak: rodzaj sprawy, zakres jej skomplikowania, czasu trwania współpracy oraz etapu na jakim sprawa się znajduje. W przypadku zlecenia prowadzenia sprawy, wynagrodzenie za udzieloną poradę wliczane jest do wynagrodzenia za prowadzenie sprawy.

W zakresie obsługi przedsiębiorców istnieje również możliwość ustalenia wynagrodzenia na zasadzie ryczałtu, za prowadzenie stałej obsługi prawnej, w zależności od przedmiotu usług i zakresu potrzeb.

Kontakt
ul. Jana Matejki 9 64-100 Leszno woj. wielkopolskie
Copyright © Adwokat Marcin Dłubała
Kancelaria Adwokacka Marcin Dłubała